Eindelijk, het is zover! Vanaf maandag 6 februari beginnen de werkzaamheden aan de Fred. Ze gaan beginnen vanaf eerste blok van de Statenlaan en half juni hoopt de gemeente helemaal klaar te zijn. De tramrails gaat eruit en de stoep wordt verbreed. Net zoals de Frederik Hendriklaan aan de andere kant van de Statenlaan. We zijn blij dat de gemeente gaat beginnen maar kunnen ook niet wachten totdat het af is! Tijdens de werkzaamheden zijn wij gewoon geopend en bereikbaar!
Tijdens de werkzaamheden aan de Fred kan het zijn dat onze winkel lastiger te bereiken is. Daarom komen wij naar u toe! Tijdens de werkzaamheden bezorgen wij namelijk gratis bij u thuis in Den Haag. Bestel snel en veilig online op plasman.nl! Kunt u wel naar onze winkel komen? Profiteer dan van onze scherpe aanbiedingen én ontvang een pakje gratis koekjes!
Wilt u op de hoogte blijven van de werkzaamheden en onze actie? Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief! Klik hier.
1. Appelfleurtaartje van 13,25 voor 11,95 Bestel hier »
2. Roombotercake van 6,60 voor 5,25 Bestel hier »
Gratis Fredjes!
Tijdens de werkzaamheden ontvangt elke klant in onze winkel 5 gratis Fredjes bij besteding van €20! Deze actie geldt alleen voor klanten in onze winkel. Zolang de voorraad strekt!
Gratis bezorgen of 10% korting
Tijdens de werkzaamheden aan de Fred kunt u online kiezen voor gratis bezorgen of 10% korting.
Kies een van onderstaande acties en gebruik de actiecode. De codes kunnen niet gecombineerd worden.
Gratis bezorgen
Bestel voor voor minimaal €20 en wij bezorgen gratis in Den Haag. Gebruik de actiecode: plasmanbezorgt
10% Korting
Bestel voor minimaal €20 en ontvang 10% korting op uw volledige bestelling. Gebruik de actiecode: plasman10